Osobní trénink

Proč trénovat s VONOFIT?

Osobní trénink je asistované cvičení pod dohledem kvalifikovaného osobního fitness trenéra. Trénink je detailně upraven dle individuálních potřeb klienta analyzovaných během prvotní konzultace. Během tréninku se zaměřujeme na odstranění svalových dysbalancí, zlepšení tělesných stereotypů, kondice, nabírání svalstva a redukci zvýšených tukových zásob. Jelikož jsou tréninky upravené dle potřeb každého klienta, výsledky se tak projevují rychleji a to jak po fyzické stránce, tak také zlepšením psychického rozpoložení.

Pro dosažení těch nejlepších dlouhodobných výsledků používáme metodu Functional Patterns.

Individuální přístup

Přes 7 let zkušeností

Historie působení v Londýně

Odstranění bolesti zad

Techniky Functional Patterns

logo posture

Zlepšené držení těla

pomocí myofasciální manipulace a korekčních cvičení

logo attractive

Atraktivnější vzhled

zdokonalením vašeho pohybu a vytvořením svalové symetrie

logo sleep

Lepší spánek

v důsledku snížení úzkosti a nežádoucího stresu

logo energy

Více energie

díky efektivnějšímu kardiovaskulárnímu systému

logo strength

Navýšení síly

způsobem, který současně zlepšuje funkci a výkon

logo move

Bezbolestný pohyb

díky novým funkčním pohybovým vzorcům

Náš postup

#1

Konzultace

Vaše úvodní konzultace se skládá z analýzy cyklu chůze (běh a chůze na běžeckém pásu) a fotografií držení těla. Cyklus chůze je zachycen ve zpomaleném záběru a odhaluje zjevnější biomechanické vzorce a poskytuje nám výchozí bod pro váš trénink.

Funguje také jako referenční bod, na který se lze odkázat pro zhodnocení vašeho pokroku. Je vyžadováno minimální sportovní oblečení, tak aby byly klouby a hrudní koš co nejviditelnější.

#2

Myofascialní uvolnění

Zde se používají předměty jako lakrosový míček, masážní válec, medicimbál nebo podobné nástroje, k aplikaci tlaku na klíčové spoušťové body na svalu a fascii. Tlak se udržuje, dokud se sval nebo fascie nezbaví nežádoucího napětí. Tato metoda pomáhá nastartovat rovnováhu tkání v těle a připravit cestu pro další nápravnou a dynamickou práci. Provedeme vás tímto uvolněním, které pak můžete dále cvičit doma jako doplněk k vašemu tréninkovému plánu.

#3

Korekční cvičení

Aplikace korekčního cvičení se provádí pomocí pomalých kontrolovaný pohybů, často s pomocí kladky nebo elastické gumy. Záměrem je přetvoření starých nevyvážených pohybových vzorců způsobujících bolesti a diskomfot a jejich nahrazení. Pomocí technik, jako je správné postavení kloubů, aktivní dekomprese páteře, brániční dýchání a vytváření vyvážené tenze lze nahrát správné pohybové vzorce pro vaše tělo a uložit je do nervové soustavy.

#4

Dynamické cvičení

V rámci dynamického cvičení se zaměřujeme především na kyvadlové pohyby, které dodržují přirozeně se vyskytující mechaniky. Jejich pravidelné začlenění do tréninkového plánu je nesmírně důležité, protože učí správnou svalovou aktivaci, načasování a přesnost pohybu v reláných situacích. V důsledku toho se zlepší reakční doba, sportovní výkon a vytrvalost.

Vydejte se na cestu k lepšímu pohybu a držení těla s naším odborným vedením. Rezervujte si konzultaci analýzy pohybu a držení těla ještě dnes a objevte nový svět síly, mobility a vitality, který změní způsob, jakým se pohybujete, cítíte a žijete.

Bronze

6 990 Kč

 

 • 5 tréninků
 • 1398 Kč za trénink
 • expirace 3 měsíce 

Silver

11 990 Kč

 

 • 10 tréninků
 • 1199 Kč za trénink
 • expirace 3 měsíce

Gold

21 990 Kč

 

 • 20 tréninků
 • 1099 Kč za trénink
 • expirace 3 měsíce

Platinum

26 990 Kč

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENA

 • 30 tréninků
 • 899 Kč za trénink
 • expirace 3 měsíce

* trénink trvá 55 minut, po dohodě s trenérem je možné upravit délku tréninku.

consultation-poster

Nemůžete se rozhodnout nebo nevíte, který balíček by pro Vás byl nejlepší volbou?

Zarezervujte si konzultaci

Kontakt

info@vonofit.cz

@vonofit.cz

Praha 4 - Libuš