Konzultace & pohybová analýza

Poznejte své tělo lépe!

Ve VONOFIT jsme odhodláni vám pomoci dosáhnout plného potenciálu vašeho těla prostřednictvím síly pohybu a správného držení těla. Naše konzultace a analýza pohybu a držení těla je komplexní službou, která je navržena tak, abyste získali podrobné pochopení svého těla, jeho mechaniky a omezení. Zároveň slouží jako referenční bod pro sledování vašeho pokroku.

Abyste si zajistili co nejpřesnější výsledky je vyžadováno minimální sportovní oblečení, tak aby byly klouby, hrudní koš a záda co nejviditelnější.

Individuální přístup

Přes 7 let zkušeností

Historie působení v Londýně

Biohacking

Functional lifestyle

Náš postup

#1

Konzultace

Naše společná cesta začíná důkladnou osobní konzultací. Zde probereme vaše cíle, zhodnotíme vaši současnou úroveň kondice, pronikneme do vašich tréninkových zkušeností a budeme se zabývat případnými zraněními z minulosti nebo současnosti. Pochopením vašich jedinečných potřeb, problémů a přání můžeme sestavit plán, který přinese co nejúspěšnější výsledky. Poskytneme vám také průběžnou podporu a motivaci, abyste se udrželi na správné cestě a důsledně postupovali směrem ke svým cílům.

#2

Analýza držení těla

Provedeme rozsáhlou analýzu držení těla, abychom identifikovali, oblasti napětí a přetížení, nerovnováhu a příležitosti ke zlepšení. Tento zásadní krok nám pomáhá vytvořit základ pro vaši fitness cestu a zároveň zajistit, že vaše cvičení bude bezpečné, efektivní a zaměřené na vaše specifické potřeby.

Správné držení těla je základem efektivního pohybu a může pomoci předcházet zraněním, snížit bolest a zlepšit celkovou pohodu.

#3

Analýza pohybu

Pomocí analyzování vašich vzorců chůze a běhu určíme oblasti, které mohou přispívat k nepohodlí, omezovat váš výkon nebo zvyšovat riziko zranění. S těmito cennými informacemi můžeme vyvinout cílené strategie pro nápravu nerovnováhy a zlepšení vaší chůze, což povede ke zvýšení výkonu a snížení rizika zranění.

#4

Myofascialní uvolnění

Na základě výsledků analýzy vašeho držení těla a pohybu vás uvedeme do základů myofasciálního uvolnění (MFR), výkonné metody, která se zaměřuje na napjaté a přetížené svaly a fasciální omezení. Vytvoříme vám personalizovaný plán a ukážeme postup, pomocí kterého lze uvolnit napětí, zlepšit mobilitu a urychlit regeneraci. MFR je neocenitelným nástrojem při řešení chronické bolesti, zvýšení sportovního výkonu a podpoře celkového zdraví. Začleněním této metody do vaší rutiny zlepšíte hydrataci tkání, snížíte bolestlivosti svalů a navodíte většího pocitu rovnováhy.

#5

Poradenství funkčního žití

Ve VONOFIT věříme, že opravdový wellness se neskládá pouze z několika hodin věnovaných cvičení, ale ze správného funkčního životního žití. To je důvod, proč poskytujeme poradenství v různých aspektech každodenního života, které podpoří a doplní vaši fitness cestu. Naše poradenství pokrývá základní témata, jako jsou cirkadiánní rytmy a vliv světla na vaši pohodu (včetně znečištění modrým světlem a terapie červeným světlem), dietní doporučení (včetně toho, kterým potravinám se vyhnout a proč) a role hořčíku a kofeinu ve zdraví svalů. S naším holistickým přístupem budete moci vést zdravější a živější život v posilovně i mimo ni.

Vydejte se na cestu k lepšímu pohybu a držení těla s naším odborným vedením. Rezervujte si konzultaci analýzy pohybu a držení těla ještě dnes a objevte nový svět síly, mobility a vitality, který změní způsob, jakým se pohybujete, cítíte a žijete.

Konzultace & analýza pohybu a postoje

1 990 Kč  Letní akce!

1 490 Kč

 

  • konzultace cílů
  • mapování současného zdravotního stavu
  • rozbor historie zranění
  • analýza držení těla
  • analýza pohybu
  • základy myofasciálního uvolnění MFR
  • poradenství funkčního životního stylu

Domluvte si termín

Často kladené otázky

Honí se vám hlavou další otázky ohledně našich nabízených služeb? Třeba nejste jediní!

Kdy a kde probíhají tréninky?

Tréninky provádíme ve pražském fitness centru Padera Gym (Libuš). Jsme pro vás k dispozici od pondělí do pátku.

Jak s vámi mohu začít trénovat?

Každý klient si prochází úvodní konzultací a pohybovou analýzou, na základě které sestavujeme personalizovaný program přímo pro vás. Co od ní očekávat, co si na ni vzít a její cenu naleznete zde.

Co je Functional Patterns?

Základem našich tréninků je tréninková metoda Functional Patterns podložená řadou výsledků a opírající se zejména o bioevoluční vývoj lidského těla. Narozdíl od ostatních programů se zaměřuje mimo jiné na správné držení těla a efektivní fungování jeho mechanismu.

Kolik času mám na využití mého balíčku?

Expirace všech balíčků jsou 3 měsíce. 

Co když potřebuji trénink zrušit?

Tréninky lze zrušit do 24 hodin od plánovaného tréninku. Trénink zrušený méně než 24 hodin před jeho naplánovaným časem se počítá jako proběhlý trénink.

Pro koho jsou tréninky vhodné?

Tréninky doporučujeme pro všechny, obzvlášť pokud trpíte chronickou bolestí způsobenou špatným držením těla či úrazem. Taktéž jsou vhodnou volbou jako doplněk k rehabilitaci (i po operaci).

Jsou tréninky věkově omezené?

Tréninky nabízíme klientům od 15 a více let.

Je možné trénovat ve dvojicích?

Ne, tréninky ve dvojicích nebo větších skupinách nenabízíme. Každý trénink je totiž přizpůsobený individuálním potřebám jednotlivce.

Jak lze platit za služby?

Všechny nabízené služby se platí vždy předem v plné výši hotovostí či převodem na účet.

Jsou v ceně tréninků zahrnuty i vstupy do fitness centra?

Ne, v rámci tréninků nejsou zahrnuty vstupy do fitness center. Ceník do fitness centra najdete zde: ceník Padera Gym.

Je možná refundace balíčků?

Pokud již zakoupený balíček ještě nebyl použit, lze ho refundovat v plné výši do 14 dnů od zakoupení.

Lze zakoupit dárkový poukaz?

Ano, nabízíme dárkové poukazy na všechny typy tréninkových balíčků. V dárkovém poukazu však není zahrnutá povinná úvodní konzultace & pohybová analýzou.

Je možné na tréninky uplatnit MultiSport kartu?

Ne, s MultiSport nemáme navázanou spolupráci, tudíž tuto platební metodu u nás uplatnit nelze.

Kontakt

info@vonofit.cz

Padera Gym

V Lužích 818/23,
142 00 Praha-Libuš