O nás

Ve VONOFIT se zaměřujeme na zlepšení lidského zdraví a výkonnosti pomocí optimalizace výživy, zdokonalení držení těla a pohybu.

Naším posláním je pomáhat lidem v dosažení jejich plného potenciálu z hlediska zdraví a kvality života.

Jsme sourozenci Ema a Jan. Již od malička nás rodiče vychovávali ve velice kladném vztahu ke sportu. Díky tomu jsme se rozhodli prohlubovat svou vášeň a vzdělanost v tomto směru. Baví nás neustále získávat informace ohledně zdokonalování funkce lidského těla a psychického pohodlí. Rádi svojí motivací a zkušenostmi pomáháme další lidem v cestě za zdravým životním stylem.

Ema je zkušená masérka a odbornice na výživu, vyškolená v technikách, jako je tejpování a baňkování. Zaměřuje se na regeneraci těla a mysli prostřednictvím masáží a výživového poradenství.

Jan je certifikovaný osobní trenér, s historií působení v luxusních londýnských fitness klubech Third Space. Jan je odborníkem na biomechaniku, funkční fitness a držení těla a používá metodu zvanou Functional Patterns, která jeho klientům pomáhá zlepšit efektivitu pohybu a odstranit nerovnováhu v těle. Díky bohatým zkušenostem z oboru, Jan pomáhá svým klientům dosáhnout plného potenciálu a vést zdravý, aktivní životní styl. 

Společně posilujeme Vaši schopnost těla lépe se pohybovat a učíme Vás trénovat bez zranění, která obvykle přicházejí s jinými tréninkovými metodami.

Děkujeme, že jste si vybrali VONOFIT pro své fitness potřeby.

o-nas-spolu

Tréninková metoda Functional Patterns

functional patterns horizontal logo

Functional Patterns je kondiční tréninkový program, který se nepodobá žádnému jinému. Jiné programy se zaměřují na krátkodobé zlepšení svalového tonusu nebo velikosti. Problematikou ovšem ale je, že z dlouhodobého hlediska také způsobují bolest a možná nevratné poškození. Tréninkový program Functional Patterns je vědecky podložený a zaměřuje se na celkové zdraví, přičemž výsledky jsou dlouhodobé.

Náš tým

vonofit-kontakt-ema

Ema

 

Osobní trenérka fitness, masérka, cvičitelka zdravotní tělesné výchovy, výživová poradkyně a kondiční trenérka.

vonofit-kontakt-jan

Jan

 

Zkušený osobní trenér s historií působení v luxusním londýnském řetězci Third Space.

Galerie

Kontakt

info@vonofit.cz

@vonofit.cz

Praha 4 - Libuš