O nás

Ve VONOFIT se zaměřujeme na zlepšení lidského zdraví a výkonnosti pomocí optimalizace výživy, zdokonalení držení těla a pohybu.

Naším posláním je pomáhat lidem v dosažení jejich plného potenciálu z hlediska zdraví a kvality života.

Jsme sourozenci Ema a Jan. Již od malička nás rodiče vychovávali ve velice kladném vztahu ke sportu. Díky tomu jsme se rozhodli prohlubovat svou vášeň a vzdělanost v tomto směru. Baví nás neustále získávat informace ohledně zdokonalování funkce lidského těla a psychického pohodlí. Rádi svojí motivací a zkušenostmi pomáháme další lidem v cestě za zdravým životním stylem.

Ema je zkušená masérka a odbornice na výživu, vyškolená v technikách, jako je tejpování a baňkování. Zaměřuje se na regeneraci těla a mysli prostřednictvím masáží a výživového poradenství.

Jan je certifikovaný osobní trenér, s historií působení v luxusních londýnských fitness klubech Third Space. Jan je odborníkem na biomechaniku, funkční fitness a držení těla a používá metodu zvanou Functional Patterns, která jeho klientům pomáhá zlepšit efektivitu pohybu a odstranit nerovnováhu v těle. Díky bohatým zkušenostem z oboru, Jan pomáhá svým klientům dosáhnout plného potenciálu a vést zdravý, aktivní životní styl. 

Společně posilujeme Vaši schopnost těla lépe se pohybovat a učíme Vás trénovat bez zranění, která obvykle přicházejí s jinými tréninkovými metodami.

Děkujeme, že jste si vybrali VONOFIT pro své fitness potřeby.

o-nas-spolu

Tréninková metoda Functional Patterns

functional patterns horizontal logo

Functional Patterns je kondiční tréninkový program, který se nepodobá žádnému jinému. Jiné programy se zaměřují na krátkodobé zlepšení svalového tonusu nebo velikosti. Problematikou ovšem ale je, že z dlouhodobého hlediska také způsobují bolest a možná nevratné poškození. Tréninkový program Functional Patterns je vědecky podložený a zaměřuje se na celkové zdraví, přičemž výsledky jsou dlouhodobé.

Náš tým

Ema Vondráčková

Ema

 

Osobní trenérka fitness, masérka, cvičitelka zdravotní tělesné výchovy, výživová poradkyně a kondiční trenérka.

Jan Vondráček

Jan

 

Zkušený osobní trenér a biohacker s historií působení v luxusním londýnském řetězci Third Space.

Přidej se k nám

Neustále se rozvíjíme, a proto hledáme další nové členy. Pokud máte chuť stát se součástí našeho týmu a podílet se na našem společném úspěchu, podívejte se na aktuální volná místa a možnosti kariérního růstu. Staňte se součástí naší cesty a pomozte nám dosáhnout ještě větších úspěchů.

Galerie

Často kladené otázky

Honí se vám hlavou další otázky ohledně našich nabízených služeb? Třeba nejste jediní!

Kdy a kde probíhají tréninky?

Tréninky provádíme ve pražském fitness centru Padera Gym (Libuš). Jsme pro vás k dispozici od pondělí do pátku.

Jak s vámi mohu začít trénovat?

Každý klient si prochází úvodní konzultací a pohybovou analýzou, na základě které sestavujeme personalizovaný program přímo pro vás. Co od ní očekávat, co si na ni vzít a její cenu naleznete zde.

Co je Functional Patterns?

Základem našich tréninků je tréninková metoda Functional Patterns podložená řadou výsledků a opírající se zejména o bioevoluční vývoj lidského těla. Narozdíl od ostatních programů se zaměřuje mimo jiné na správné držení těla a efektivní fungování jeho mechanismu.

Kolik času mám na využití mého balíčku?

Expirace všech balíčků jsou 3 měsíce. 

Co když potřebuji trénink zrušit?

Tréninky lze zrušit do 24 hodin od plánovaného tréninku. Trénink zrušený méně než 24 hodin před jeho naplánovaným časem se počítá jako proběhlý trénink.

Pro koho jsou tréninky vhodné?

Tréninky doporučujeme pro všechny, obzvlášť pokud trpíte chronickou bolestí způsobenou špatným držením těla či úrazem. Taktéž jsou vhodnou volbou jako doplněk k rehabilitaci (i po operaci).

Jsou tréninky věkově omezené?

Tréninky nabízíme klientům od 15 a více let.

Je možné trénovat ve dvojicích?

Ne, tréninky ve dvojicích nebo větších skupinách nenabízíme. Každý trénink je totiž přizpůsobený individuálním potřebám jednotlivce.

Jak lze platit za služby?

Všechny nabízené služby se platí vždy předem v plné výši hotovostí či převodem na účet.

Jsou v ceně tréninků zahrnuty i vstupy do fitness centra?

Ne, v rámci tréninků nejsou zahrnuty vstupy do fitness center. Ceník do fitness centra najdete zde: ceník Padera Gym.

Je možná refundace balíčků?

Pokud již zakoupený balíček ještě nebyl použit, lze ho refundovat v plné výši do 14 dnů od zakoupení.

Lze zakoupit dárkový poukaz?

Ano, nabízíme dárkové poukazy na všechny typy tréninkových balíčků. V dárkovém poukazu však není zahrnutá povinná úvodní konzultace & pohybová analýzou.

Je možné na tréninky uplatnit MultiSport kartu?

Ne, s MultiSport nemáme navázanou spolupráci, tudíž tuto platební metodu u nás uplatnit nelze.

Kontakt

info@vonofit.cz

Padera Gym

V Lužích 818/23,
142 00 Praha-Libuš