Naše služby

ikona-cinka

Osobní trénink

Cvičení zaměřené na individuální potřeby jedince pro zlepšení fyzické kondice, odstranění dysbalancí a zlepšení psychické pohody.

ikona-beh

Pohybová analýza

Diagnostika pohybových vzorců a následné zhodnocení kvality podle individuálních schopností a možností.

ikona-vyziva

Nutriční poradenství

Pro zlepšení vztahu k jídlu. Pomocí kvalitně vyvážené stravy pozitivně podporovat fyzické tělo a mentální rozpoložení mysli.

ikona-masaz

Masáž

Využití masážních technik pro odstranění ztuhlých a bolestivých svalů, k odstranění únavy, zlepšení prokrvení těla a tím lepší regeneraci.

ikona-banky

Baňkování

Metoda přikládání tzv. baněk na vybraná místa na těle, které utvoří podtlak a tím se kůže, a část podkoží, nasákne do vnitřku baňky. Napomáhá k eliminaci škodlivin z těla, odblokování bolestí a celkovému zlepšení tělesného i psychického stavu.

ikona-zotaveni

Tejpování

Pro akutní bolestivost lze aplikovat tzv. tejp k uvolnění nebo naopak podpoře svalu a okolních tkání. Vhodné i pro podporu regeneračních funkcí těla.

Reference

klient-richard

Veronika

S VONOFIT jsem začala v době koronaviru. Home office na gauči a celkový nedostatek pohybu vedl k nekonečným bolestem zad. Na trenéra jsem dostala doporučení od přátel, a tak jsem se rozhodla začít pro sebe a své zdraví něco dělat. Dnes již vím, že to bylo správné rozhodnutí. Cvičební program je různorodý, zábavný a zcela jiný, než co jsem doposud zažila. Bolest zad postupně odchází a celkově se cítím ve svém těle lépe. Trénink se stal běžnou součástí mého týdne a vždy se na něj těším.

klient-richard

Filip

„Bolest zad z neustálého sezení, křivé rameno a další fyzické problémy. Od doby co cvičím s Honzou Functional Patterns se zlepšuje moje postavení těla a mizí zbytečná bolest.“

klient-richard

Karolína

S Honzou jsem začala cvičit na doporučení od kamaráda a zaujal mě jeho způsob tréninků. Původně jsem tomu dávala 1-2 měsíce (tolik většinou vydrželo mé nadšení do cvičení) ale s Honzou mě to tak nadchlo a baví, že už je to přes půl roku. Cvičit jsem začala především kvůli zlepšení kondice, problémům s bolestmi zad a samozřejmě byla (a stále je) cílem i lepší/pevnější postava. Výsledky jsou po půl roce znatelné, co se týče kondice, síly a především bolesti zad, což pro mě bylo nejdůležitější. Vlastně to je ten hlavní důvod, proč s Honzou i nadále cvičím a nehodlám přestat. Skvělý, milý, vstřícný, lidský a když je potřeba, tak i přísný přístup. Určitě mohu jedině doporučit!

klient-richard

Ondra

„Kvůli mým shrbeným zádům a také časté bolesti jsem oslovil Honzu na doporučení od kamarádů, kteří už k němu chodí déle a mají veliký progres. Nejdříve dokázal identifikovat mé dysfunkce, a následným cvičením (po dvou měsících) jsme je z velké části dokázali napravit. K Honzovi chodím také na kruháček, kde nám dává pořádně zabrat. Nyní se cítím daleko lépe a mnohem zdravěji.“

klient-richard

Richard

Pohybová průprava, kterou Honza poskytuje je nekonvenční a velmi komplexní. Zaměřuje se na správné držení těla a zdravý pohyb. Toto cvičení mi pomohlo od chronických bolestí kloubů a změnilo mi pohled na posilování, kde nemusí docházet ke zraněním, a dokonce se jim dá předcházet. Pro dlouhodobý růst a pokrok praktikuje několik druhů tréninků mezi, které patří i dechová cvičení. Velký dík mu patří hlavně za jeho trpělivost a znalost skrz mnohé přidružené obory.

klient-richard

Filip

Zapomeňte na klasický trénink, jak ho znáte. Můžu mluvit z vlastní zkušenosti, kdy jsem se v průběhu dvou let snažil dosáhnout svých fitness cílů pomocí klasických silových tréninků, ale vedlo to jen k průměrným výsledkům. Teprve Honza mi ukázal, že se člověk na tréninku nemusí zničit a další dva dny být rozbolavěný, na to, aby se přiblížil svému vysněnému tělu. Jeho tréninky a přístup mi ukázaly smysl v tom, jak vlastně lidské tělo funguje. Nejen, že po tréninku s Honzou uděláte první krůčky k dokonalému, a hlavně správně fungujícímu organismu, ale hlavně odejdete v té nejlepší možné psychické pohodě, kdy se nemůžete dočkat další lekce.

Zarezervujte si konzultaci ještě dnes!

Galerie

Kontakt

info@vonofit.cz

@vonofit.cz

Praha 4 - Libuš